اگر ابروهای کم پشت و یا کم رنگ دارید ، احتمالاً حداقل شما را تحت تأثیر نسخه مدرن تزریق دائمی قوسهای خود قرار داده است: میکروشیدینگ . اما اگر پوست حساسی دارید (همچنین من) ، ممکن است در کشیدن ماشه تردید داشته باشید. خواهر کوچکتر نرم و نرم و نرم ، قبل از انجام میکروسیدینگ را ملاقات کنید.

به طور سنتی ، میکروبلاستیک با خال کوبی کردن خطوط فوق العاده ریز در کل موهای خود انجام می شود تا مانند موهای طبیعی به نظر برسد. این می تواند به عنوان روشی برای پر کردن مرورگرهای فوق العاده پراکنده یا اضافه کردن جوجه اضافی برای ظاهری کامل تر استفاده شود. (میکروفیگوسنتز پسر عموی آن ، همان ایده است به جز رنگدانه فقط در تکه های پراکنده در قوس های شما اعمال می شود.) اما البته ، داستان های ترسناک وجود دارد که هر کسی را حتی با لرزش پوستی کمی حساس می کند.

طبق گزارشی از New Beauty ، یک تکنیک جدید در شهر وجود دارد که نوید می دهد ترس های پوستی حساس را به استراحت برساند. Microshading همان ایده اصلی است - رنگدانه دائمی که با استفاده از سوزن های خال کوبی نوجوان به قوس های شما اعمال می شود - اما با پیچ و تاب در تکنیک.

نادیا آفاناسوا ، متخصص چشم از نیویورك ، به New Beauty گفت: "میكروشید كردن ، كه اغلب در علم روز به عنوان" اثر سایه "از آن یاد می شود ، جلوی شیب را به نقاط مختلف می بخشد. "میکروبلید موهای کوچک و با ظاهری طبیعی را رها می کند ، در حالی که میکرو شیدینگ نقاط کوچک و مشخص را رها می کند."

از سرم های رشد تا روغن کرچک ، درمان های مختلف ابرو مختلفی وجود دارد که در اطراف بندها شنا می کنند. دانستن یک مورد مناسب برای شما می تواند باعث شود شما بخواهید مرورگرهای خود را به طور کلی بیرون بیاورید. به عنوان مثال ، میکرو ریختن ابرو چیست؟ معالجه جدید به طور فزاینده ای در حال تبدیل شدن به جریان اصلی است و بسیاری از افراد عاشق زیبایی کنجکاو را در پی آن می گذارد.

چند ماه پیش ، من تصمیم گرفتم که راه حل های موقت را برای ابروهای خود (مانند مداد و پیازاد) خیس کنم و به مدت طولانی متعهد شوم ، بنابراین ابروهایم را میکروشیدینگ کردم. من سالها رنج می بردم از آنچه غیررسمی نامیده می شود سندرم ابرو نامرئی (IES) ، و مادر سخاوتمند من گواهی هدیه خود را برای میکروبلاستیک برای کریسموکا تحویل داد. من به سالن زیبایی شناسی در بوستون رفتم زیرا در آنجا والدین من زندگی می کنند و از هر بهانه ای برای بلند کردن من در آنجا استفاده می کنند. علاوه بر این که از قبل برای ایجاد ابرو حماسه می شوم ، در مورد گزینه های مختلف درمانی برای مرورگرها چیزهای زیادی آموختم.

اولین بازدید من برای زیبایی صورت در اواخر دسامبر سال 2017 بود و برای آن قرار ملاقات ، تکنسین من فقط میکروبلاسیون را انجام داد - می توانید در اینجا بیشتر بخوانید و انواع عکس های خنده دار از من را در طی مراحل مشاهده کنید. اما وقتی قرار ملاقات در هر سالن زیبایی ابرو را ارائه شیدینگ و میدینگ می کنید ، بسته بندی باید شامل یک قرار ملاقات دوم هم باشد تا روند اولیه را لمس کنید. برای قرار ملاقات پیگیری من ، تکنسین من میکروبلاستیک بیشتر را انجام داد - اما در میکروشاید فوق نیز اضافه شد.

https://teberooz.com/face-surgery/microshading/

زیبایـــــــــــی و تندرستــــــی ، ,های ,  ,ابرو ,زیبایی ,انجام ,می شود ,قرار ملاقات ,می کنند ,را به ,دارد کهمنبع

میکروپیگمنتیشن ابرو و مراقبت های پس از آن !!

میکروبلیدینگ ابرو چه نقشی در زیبایی ابروها دارد ؟

هاشور ابرو چگونه انجام می شود ؟ مزایا و معایب آن چیست ؟

معایب میکروبلیدینگ چیست ؟!

میکروبلیدینگ چیست؟ میکروبلیدینگ فیبروز چه فرقی با تاتو دارد ؟

میکروپیگمنتیشن لب چیست ؟ این کار چگونه به زیبایی لب ها کمک می کند ؟

میکروشیدینگ و تاثیراتی که در زیبایی صورت دارد !

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

انجام پروژه های وکا weka coengcp5 rumah سعادت میرقدیم ها _ دانش پیما معرفی کالا فروشگاهی جلوگیری از بیماری متن آهنگ قدیمی یاران صنعت پرداز طلا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد $ ۩۞۩$ گروه $۩۞۩ $ الزهرا $۩۞۩$ فروشگاه آنلاین