برخی از مردم به خود در مورد خطرات مد افتخار می کنند و یا از ظرافت های مختلفی در سراسر جهان استفاده می کنند. من به خودم مفتخرم که قبل از تبدیل شدن به جریان اصلی ، درمان های زیبایی ، محصولات و خدمات ناشناخته را امتحان کنم. مثلاً قبل از اینکه روند شود ، روی میکروبلاييد قرار گرفتم. مردم در مورد آن کنجکاو بودند - چه کسی مرور رویایی را نمی خواهد؟ - اما این سرویس گسترده ای نبود که ارائه شود. در اواخر سال 2016 ، من از یک سالن میکروبلاوردر محبوب که تعداد زیادی از افراد مشهور در لس آنجلس بازدید کرده بودند ، بازدید کردم و مشتاق دیدن این هستم که آیا می توانم به همان نیروانا ابرو دست یابم.

ابروها همیشه در طب به روز و  روال زیبایی افراد نقطه ای دردناک بوده اند. من به عنوان یک کودک جراحی پتوز ، زخم هایی در زیر موهای پنهان دارم که از رشد بیشتر متوقف شده است. گرفتن قوسهای من به نظر خواهران برخلاف پسر عموزاده های سه بار برداشته شده ، همیشه یک تلاش بود ، بنابراین می دانستم که حتی اگر بعد از خدمت 100 درصد هیجان زده نشوم ، بهتر از چیزی است که با آن سر و کار داشتم. 

من قبلاً چیزهایی را که آرزو می کردم قبل از میکروبلیدینگ ارائه کرده ام ، ارائه داده ام ، و اکنون ، تقریباً دو سال بعد ، من در حال یافتن معایب میکروبلیدینگ و محاسن آن هستم . 

جوانب مثبت:

شما زمان کمتری برای آماده شدن در صبح می گذرانید. ممکن است برخی از مرورگرهای میکروبلید بدون هیچ کالای اضافی خوب باشند ، اما حتی اگر تصمیم به پر کردن آن دارید ، شکل قبلاً برای شما گذاشته شده است. بنابراین کمتر به هندسه و بیشتر در مورد نقاشی صورت می پردازیم.

آنها صورت شما را 24/7 قاب می کنند.

انجام میکرو ابروهای  شما باعث می شود بیدار تر و در بعضی موارد جوان تر به نظر برسید. من می توانم بدون هیچگونه لوازم آرایش روی هم کار کنم و احساس راحتی کنم ، زیرا صورتم به درستی قاب شده است.

مقرون به صرفه تر از همیشه است.

وقتی مرورگرهایم را میکروبلاستیک کردم ، قیمت نجومی بود. اما این تنها یکی از مکانهای ارائه دهنده خدمات در آن زمان بود. اکنون افراد زیادی در این سرویس آموزش دیده اند که پیدا کردن یک تکنسین مقرون به صرفه در منطقه شما نسبتاً آسان است. Microblading Map یک منبع مفید است که به دلیل افزایش محبوبیت این سرویس ، برای کمک به افراد متخصص در منطقه شما ایجاد شده است.

نحوه شستن ابرو بعد از میکروبلدینگ : گفتنی است که میکروبلیدینگ و رنگ آن بعد از مدتی محو می شود.

من پوست ترکیبی دارم و به من اخطار داده شده است که این روغن ممکن است باعث شود مرورگرهای من سریعتر از حد انتظار (از بین برود) محو شود. در ابتدا موهایم برای تن و مو و پوست من خیلی تیره بود ، و سکته های مویی که بعد از مدت زمان خدمتم داشتم به مدت طولانی از علامت شش ماه گذشته بود. من به نظر می رسم که چطور به نظر می رسند: آنها نرم تر ، سبک تر هستند و در حالی که بعضی از مناطق از بین رفته اند ، من هنوز شکلی را برای کمک به من در هنگام پر کردن آنها دارم.

عوارض میکروبلیدینگ 

جایی برای خطای کاربر وجود دارد.

هنگامی که میکروبلاستیک می شوید ، یک قانون از قوانین مراقبت بعد از مراقبت وجود دارد که باید به آنها رعایت کنید. اینها قابل مذاکره نیستند - یک پیچ خوردگی می تواند به مرور نحوه مرور و نگاه طولانی مدت مرورگر شما به خطر بیافتد ، و به دلیل خطاهایی که در طی آن چهار هفته اول مرتکب شده اید بالقوه می توانید پول بیشتری برای تعمیر مرور خود خرج کنید. فقط مطمئن شوید که مرورگرهای شما با آب یا عرق خیس نشده اند و در صورت وم از پماد استفاده کنند. پوسته پوسته شدن و ریختن طبیعی است ، بنابراین منطقه یا وحشت را انتخاب نکنید.

همه تکنسین ها برابر نیستند.

هر کسی می تواند عکس هایی را که به سرقت رفته است در اینستاگرام یا وب سایت خود پرتاب کند و خود را متخصص بنامد ، بنابراین تحقیقات خود را انجام دهید. Yelp یک روش عالی برای بررسی هنرمندان ابرو است و تکنسین شما نباید در نشان دادن مجوز خود یا آشکار کردن جایی که آنها آموزش دیده اند مشکلی نداشته باشد. اگر بعد از م یا قبل از قرار ملاقات احساس ناراحتی می کنید ، با آن روبرو نشوید

شاید هنوز مجبور شوید ابروهای خود را پر کنید.

میکروبلیدینگ در جراحی صورت به هیچ وجه ارزان نیست و وقف آن صرف می شود - نه فقط برای قرار ملاقات ، بلکه برای تمام نگهداری های بعدی. به همین دلیل ، حتی اگر آنها حتی بعد از بهبودی ، کامل نباشند ، می توانند احساس راحتی کنند. بعد از اولین ملاقات و پیگیری ، مجبور شدم مرورهایم را پر کنم. جوهر به یک ناحیه کوچک نرسید و شکل ظاهری لکه دار بود ، بنابراین من به طور معمول سکته های مو را با مداد ایجاد کردم. با انتظارات واقع بین باشید.

یکی از معایب میکروبلیدینگ این است که نیمه ماندگار است.

من اشاره کردم که جوهر به مرور زمان محو می شود ، که صحیح است. اما قبل از اینکه متوجه هرگونه رنگ آمیزی رنگی نشوم ، مرورگرهای من برای یک سال پررنگ بود. اگر عاشق شکل و ظاهر مرورگرهای خود باشید می تواند عالی باشد. در غیر این صورت می تواند ناراحت کننده باشد. شما می توانید رنگدانه را حذف کنید ، اما پرهزینه است ، و این می تواند دلسرد کننده باشد وقتی که فقط پول خرج کردید تا مرور خود را انجام دهید. اگر از مرورگر خود ناراضی هستید ، در مورد گزینه های خود با تکنسین خود صحبت کنید.

https://teberooz.com/face-surgery/disadvantages-of-microbleeding/

زیبایـــــــــــی و تندرستــــــی ، ,  ,یک ,های ,میکروبلیدینگ ,مرور ,بعد از ,می تواند ,من به ,قبل از ,شده استمنبع

میکروپیگمنتیشن ابرو و مراقبت های پس از آن !!

میکروبلیدینگ ابرو چه نقشی در زیبایی ابروها دارد ؟

هاشور ابرو چگونه انجام می شود ؟ مزایا و معایب آن چیست ؟

معایب میکروبلیدینگ چیست ؟!

میکروبلیدینگ چیست؟ میکروبلیدینگ فیبروز چه فرقی با تاتو دارد ؟

میکروپیگمنتیشن لب چیست ؟ این کار چگونه به زیبایی لب ها کمک می کند ؟

میکروشیدینگ و تاثیراتی که در زیبایی صورت دارد !

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

شریانک تشریفات مجالس ملل دانلود کده دانلود فیلم ابوعلی codetools7 سختی گیر رزینی معرفی کالا فروشگاهی emohtava آموزش کسب و کار اینترنتی deltaturist